Responsive image Responsive image
historia firmy

Gry mobilne

Zdobyliśmy doświadczenie na międzynarodowym rynku gier mobilnych

Zwiększająca się mobilność w świecie rozwiązań IT jest już faktem. Chęć łatwego i szybkiego dostępu do korzystania z aplikacji, serwisów informacyjnych oraz sklepów internetowych wzrasta z każdym rokiem. Ostatnie trendy e-marketingu wyraźnie wskazują, że liczba użytkowników urządzeń przenośnych jest coraz większa. Nie należy ignorować stale powiększającego się grona odbiorców. Z myślą o wszystkich, którzy pragną dotrzeć także do nich oferujemy tworzenie gier na Androida, iOS, Windows Phone oraz inne mobilne systemy operacyjne.

Czy można wykorzystać je do celów marketingowych? Możliwości zastosowania gier mobilnych jako narzędzia reklamowego są bardzo rozbudowane. Do najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie należy zaliczyć:

  • Responsive imagezastosowanie logo i kolorystyki firmy w aplikacji
  • Responsive imagelokowanie produktów
  • Responsive imagewprowadzanie reklam dynamicznych do aplikacji
  • Responsive imagebudowanie społeczności graczy

Skuteczność reklamy

Tworzenie gier na Androida bądź inne mobilne systemy operacyjne podyktowane jest ich skutecznością w zakresie reklamy. Umożliwiają one skuteczną promocję marki, usługi, produktu. Proste aplikacje oparte na silniku klasyków branży dają bardzo korzystne efekty. Skupiają uwagę odbiorców i angażują w działanie. Odpowiednio dostosowana grafika (z konkretnym produktem, logo, itp.) wpływa na szybką identyfikację przez gracza określonych przedmiotów z marką podczas zakupów w rzeczywistości.

Ciekawym rozwiązaniem są także gry mobilne oparte o informacje o marce. Można zaplanować rozwój rozgrywki w taki sposób, aby przemycała wiadomości o firmie, produkcie, usłudze. Dopiero odpowiednia ich znajomość pozwoli na wejście na kolejny poziom.

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]