Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Pomagamy szkolić liderów

Pomagamy szkolić liderów

16.11.2016

20 września 2016 roku Tomasz Gulak, Business Manager PrimeBit Studio, miał prelekcję na spotkaniu dla Akademii Liderów Rzeczypospolitej, w Pułtusku.


Słuchaczami była starannie wyselekcjonowana 30-osobowa grupa młodzieży z całej Polski. Podczas swojego wystąpienia mówił o grach, inwestowaniu w nie oraz o rozwoju branży IT. Wspominał również o wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistość, oraz ich zastosowaniu w promocji działań firmowych oraz personalnych. Jego wystąpienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem.

Prelegentami podczas tego wydarzenia były także osobistości naszego kraju, takie jak Premier Mateusz Morawiecki, Prezes Zarządu PKO BP Zbigniew Jagiełło, Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Marcin Chludziński czy prof. Marek Jan Chodakiewicz.

Akademia Liderów Rzeczypospolitej – jest to projekt kierowany do aktywnych studentów, mający na celu przygotowanie ich do pełnienia roli liderów. W ramach projektu organizowane są otwarte szkolenia, nastawione na praktyczne umiejętności. To właśnie na jednym z takich szkoleń reprezentant naszej firmy miał okazję opowiedzieć o swojej pracy, a także o swojej ścieżce kariery.


Serdecznie gratulujemy i działamy dalej!

 

Opracowanie: Ever Press

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]