Responsive image Responsive image
realizacje

Realizacje

Miki Bum flags

Pokieruj niesforną małpką, zbieraj spadające banany, uważaj na kokosy i oczywiście baw się przy tym dobrze!

Drobisie Live Tattoos flags

Naklej drobisiowy tatuaż i sprawdź jak działa rozszerzona rzeczywistość!

Your Live Tattoos flags

Naklej Live Tattoos, użyj aplikację i zobacz jak Twój tatuaż żyje!

Everest Base Camp flags

Twój przewodnik i mapa w aplikacji w Everest Base Camp!
">

Meetface flags

PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY

Agro porada flags

Aplikacja desktopowa z branży rolniczej

Eventlista flags

Aplikacja mobilna EVENTLISTA to informator eventowy, w którym znajdziesz ogłoszenia wszystkich wydarzeń, zarówno tych dużych, jak i tych niszowych. Informacje pochodzą prosto od organizatorów, dlatego są zawsze aktualne! Aplikacja jest przejrzysta, niesamowicie prosta i wygodna w obsłudze.

Miituu flags

Miituu - jest to projekt mobilny i desktop-owy polegający na rejestrowaniu dźwięków i nagrywaniu wideo, a także wypełnianiu określonych kwestionariuszy w formie zbiorczego feedbacku.
Projekt powstał z myślą o usprawnieniu komunikacji wewnętrznej jednej ze szkockich firm.

Projekt realizowany dla:
1) Miituu
2) Scottish Water
3) Cambridge English
4) Mobbus
5) BBC Scotland

Receptor Artik System Group flags

System jest swego rodzaju receptorem usprawniającym funkcjonowanie piekarni. System został wykonany w technologi webowej w ASP. NET oraz przy aplikacji mobilnej na platformę android.
W systemie mamy możliwość wprowadzania receptur, wpisania odpowiednich składników, a także mamy możliwość przeliczania oraz komentowania każdej czynności.

System realizowany dla klienta z Norwegii, kierowany na rynek międzynarodowy.

Prime Manager flags

Prime Manager to system informatyczny, usprawniający funkcjonowanie firmy poprzez specjalistyczną ewidencję czasu pracy.
System ten składa się z:
- aplikacji internetowej dla kadry zarządzającej;
- aplikacji na smartphony, dla pracowników
- infrastruktury obliczeniowej, opartej na Chmurze Azure.

Golden Mountain Jackpot flags

Golden Mountain Jackpot jest to gra hazardowa dostosowana do odpowiednich przenośnych automatów.
Gra jest ujęta w tematyce chińskiej ze względu na wymagania tamtejszego rynku. Każdy z wykonanych rysunków
przyciąga i zatrzymuje graczy na dłużej.

Dark Tower flags

Przeglądaj plansze pełne ciemności i dotrzyj na szczyt wieży zła. Gobliny, szkielety, zombie, czarodzieje, żołnierze, wampiry i inne postaci czekają na Was w tej fantastycznej, klasycznej grze typu RPG. Przeżyj epicką przygodę i pokonaj siły zła.
PrimeBit Games

Minvestpol flags

Minvestpol to projekt - strona www zapraszająca do świata innowacji i nowych technologii, które wykorzystane są do poprawy jakości naszego życia i prowadzonych przez nas biznesów.
Minvestpol łączy klika usług zdrowotnych, a także informatycznych. Strona wykonana w designerski click one pager z pewnością przyciągnie sporą liczbę klientów.

Primebit Games flags

Primebit Games jest to autorska strona internetowa kreująca wizerunek Naszej marki.
W PrimeBit Games znajduje się możliwość kupna i pobrania wybranej gry, sprawdzenia recenzji lub nabycia ciekawych gadżetów w formie kubków czy koszulek, a także istnieje możliwość złożenia zapytania o współpracę.
Na stronie będziemy informować o bieżących ważnych wydarzeniach w życiu firmy, a także informować o autorskich premierach gier.

Gry z Podkarpacia flags

Strona internetowa, stworzona pod szyldem inicjatywy społecznej, pod tą samą nazwą, której pomysłodawcą jest PrimeBit Studio. Witryna poświęcona w całości tematyce gier, powstających na Podkarpaciu. Na stronie będzie można pobierać poszczególne gry (płacąc kartą, ale też sms-em!), czytać recenzje, a także brać udział w licznych konkursach.

Scotia App flags

Scotia App - jest to system mobilny do zarządzania włączaniem i wyłączaniem światłami ulicznymi.

Studio Reklamy24 flags

Studio Reklamy 24 tworzą specjaliści oraz pasjonaci marektingu.
Firma zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem, a co za tym idzie – produkcją reklam, kampaniami reklamowymi oraz identyfikacją wizualną.
Wykonany One Pager jest w barwnej pomarańczowej tonacji oraz umiejscowionym filmem przedstawiającym usługi firmy.

Swiper flags

Aplikacja mobilna i webowa wykonana przez Naszą firmę dla Startup Swiper, ma łączyć dwie strony: użytkowników, którzy chcą wspólnie spędzać czas i firmy, które mogą im to umożliwić. Posiadacz aplikacji określa (taguje), na co w danej chwili ma ochotę. Katalog “zachcianek” jest jak na razie ograniczony do 98 pozycji, może to być np. jazda na rowerze, wyjście do kina bądź lunch w restauracji włoskiej. Aplikacja natomiast łączy go z innymi użytkownikami, którzy w danej chwili mają podobne plany i szukają kogoś „do spółki”. Pozostaje im już tylko dograć szczegóły i wspólnie wcielić zamiary w życie.

Success Leader flags

Success Lider to narzędzie przygotowane dla liderów w celu ułatwienia nowym i obecnym członkom Twojego zespołu, pozyskanie nowych osób oraz utrzymanie z nimi dobrych relacji. Jako lider wiesz doskonale, że relacje w biznesie to kluczowy element w sprzedaży, dlatego idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego zespołu będzie narzędzie zoptymalizowane właśnie pod tym kątem. Mamy zaszczyt przedstawić Ci autorski pomysł, który powstał na bazie wielu lat doświadczeń kilku liderów sprzedaży. Przygotowaliśmy go tak abyś mógł zarabiać jeszcze więcej i efektywniej.

MegaBillboardy flags

MegaBillboardy jest to strona poświęcona tematyce wykonywania bilbordów nastawiona na jakościową sprzedaż poszczególnych elementów.
Grafika i programowanie zostało ujęte w formie click one pagera. Strona w przyszyty sposób prezentuje walory usług marki Megabilboardy.

Xcreatech flags

Xcreatech jest to zaprojektowany i zaprogramowany onepager z nieszablonowym designem.
Xreatech to marka zajmująca się programowaniem w technologiach mobilnych oraz webowych, a także projektowaniem wysokiej klasy grafiki do gier i aplikacji.

Vege Run flags

Vege Run jest to platformówka mająca na celu przemierzyć jak największą odległość zachowując przy tym jak najlepsze wyniki. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby unikać słodyczy oraz jedzenia typu fast food.
Zbierasz owoce i warzywa. Jednakże musisz pozostać bardzo ostrożny, ponieważ trasa jest pełna przeszkód i pokus, których należy unikać. Jednym z atutów gry jest możliwość lokowania produktów zainteresowanej marki.

Goblin Racer flags

Goblin Racer - W grze wcielamy się w postać mistycznego Goblina próbującego pokonać jak najdalszą trasę, w miarę pokonywania określonej odległości
przemierzający obok kierowcy są coraz bardziej agresywni. Gracz w miarę zebrania wyznaczonej liczby punktów ma możliwość kupienia nowocześniejszego i mocniejszego pojazdu.
Dynamiczna rozgrywka oraz klimatyczna muzyka sprawiają, że gra jest wciągająca przynajmniej klika dobrych godzin.

Freddy flags

Fabuła gry przenosi Nas w świat pół-mechanicznej żaby Freddy, stworzonej przez zwariowanego, pogrążonego w samotności naukowca.
Zadaniem gracza jest pomoc w odkrywaniu świata zaraz po tym, jak żaba ucieka z laboratorium. Akcja toczy się różnorodnych planszach
zaczynając od Laboratorium po lasy tropikalne. Gra polega na rysowaniu przez gracza linii, dzięki której kieruje on spadające kule do odpowiednich rur, butelek, etc.
W taki sposób kierowane kule mogą również posłużyć do zbierania specjalnych przedmiotów np. latających nakrętek natomiast Freddy zjada kule, które spadają zbyt nisko.
Gdy żaba zje zbyt dużą ilość kulek, gracz nie zalicza poziomu gry.

Cloud Rider flags

Akcja rozgrywki polega na pokonaniu jak największych odległości statkiem powietrznym, przemierzającym steampunkowe przestrzenie. Gracz może udoskonalić swój pojazd poprzez zebranie odpowiedniej ilości specjalnych monet (zdobytych w grze lub za pomocą mikropłatności). Pikanterii grze dodają liczne przeszkody napotkane podczas powietrznej wędrówki oraz możliwość uzyskiwania lepszych wyników przez graczy. Najbardziej przyciąga do gry jednak nietuzinkowa grafika z dobrze skomponowanymi efektami dźwiękowymi.

Cave Man Chuck flags

Cave Man Chuck to połączenie zręcznościówki i przygodówki. Produkcja przeznaczona m.in. na urządzenia mobilne z systemem Android powstała w polskim studiu PrimeBit.
Akcja toczy się na planszy przypominającą odległą erę kamienia łupanego . W grze poruszamy się barwną postacią - Jaskiniowcem mającym za zadanie pokonywać różnorodne
przeszkody oraz dotrzeć do końca danej rundy. Z końcem ukończenia danego etapu spotykamy tzw. bosa którego mamy za zadanie w określony sposób pokonać.

Bouncy Birds Pro flags

Bouncy Birds wcielamy się w postać ptaka, który nie do końca jeszcze umie latać. Mechanika gry oraz nieskończona i regularna liczba przeszkód w określonych odstępach czasowych
prowadzi do nie kończącej się wciągającej zabawy. Barwna grafika i zróżnicowana mechanika poszczególnych ptaków lub robotów nie pozwala na nudę.

Table Footbal Kinder Duplo flags

Table Footbal Kinder Duplo - gra została wykonana na 2 wiodące platofmy mobilne Andriod i iOS.
Barwna grafika, odpowiednio dobrane dźwięki oraz sposób poruszania się piłkarzyków
jest świetną wizją przemyślaną przez Naszego klienta.

Games Fashion Time flags

Gra została wykonana z myślą o eventowym wydarzeniu modowym, mająca na celu przyciągnąć uwagę uczestników gali. Gra polega na ubieraniu modelek w dostępne kreacje za pomocą sensorów kinect.

Fox Tales flags

Fox Tales to gra webowa o charakterystyce hazardowej. Barwna grafika uatrakcyjnia grę i przyciąga wielu graczy. Styl projektowania jest unikatowy ze względu na kulturę Chińską klienta.

TRIP flags

Trip to gra mobilna zrealizowana na system android.
W grze wcielamy się w postać ducha przemierzającego niekończący się labirynt.
Celem gry jest pokonanie jak najdłuższego dystansu omijając napotkane przeszkody.

RS GROUP flags

RS Group zrzesza firmy zajmujące się marketingiem i reklamą w różnorodny sposób dzięki czemu ich wzajemna współpraca jest bardzo owocna i skuteczna dla klientów.

General Property flags

Zespół General Property stanowią kompetentni zarządcy nieruchomości i inżynierowie wspierani przez doświadczonych techników oraz specjalistów serwisu.

Invest Przemyśl flags

Przemyśl jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Największe nakłady inwestycyjne Przemyśl przeznacza na infrastrukturę techniczną, strefy inwestycyjne, kompleksowe strefy ekonomiczne.

PolUkr

Portal Polsko-Ukraiński o charakterze analityczno-informacyjnym. Zajmujący się problematyką związaną ze stosunkami polsko-ukraińskimi, a także tym, co jest najistotniejsze dla Polski i Ukrainy, ze szczególnym uwzględnieniem polityki zagranicznej obu krajów.

Mielec Fashion Time

Strona internetowa przeznaczona dla osób interesujących się oraz zawodowo zajmujących się modą. To również cały system tworzenia relacji modowych bezpośrednich, różnorodne konkursy dla Modeli i Projektantów.

Langadvisor flags

LangAdvisor to serwis prezentujący informacje o szkołach językowych oraz ich recenzje i opinie. Znajdziesz najlepszą szkołę językową dzięki temu portalowi.

Dagart Galeria flags

Innowacyjna strona internetowa Dagart Galerie "sztuka do kwadratu", przedstawiająca pierwszą prywatną galerię sztuki współczesnej w Rzeszowie. Od lat istniejąca i prezentująca twórczość swoich artystów na europejskim rynku sztuki.

NOOQ flags

To rewolucyjna platforma - video konferencja, która pozwala odzyskać utracony czas i zwiększyć wydajność.

Gear Shift flags

Nowoczesna platforma online umożliwiające optymalne zarządzanie finansami każdej firmy. Na podstawie wprowadzonych danych pozwalana tworzenie profesjonalnych raportów i prognoz finansowych.
Brak projektów dla wybranego kraju.