Responsive image Responsive image
historia firmy

News Laur Eksperta dla firmy PrimeBit Studio

Laur Eksperta dla firmy PrimeBit Studio

22.11.2016

Nasza firma otrzymała certyfikat jakości „Laur Eksperta”, dzięki grze Fredy Adventure.

16 listopada 2016 roku w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Belweder Klonowa” miała miejsce Uroczysta Gala Finałowa Programu „Laur Eksperta”. Wśród najlepszych polskich firm i produktów, wyróżniono także PrimeBit Studio – nagrodę otrzymaliśmy dzięki grze Fredy Adventure.

"Laur Eksperta" to jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów, przyznawanych podmiotom gospodarczym w naszym kraju. O tym, kto zostanie nagrodzony, decydują wybitni eksperci i naukowcy.  To właśnie dzięki temu, nagroda ta szybko zyskała miano cennego i rozpoznawalnego w Polsce znaku jakości. W tym roku Kapituła nagrodziła prawie 80 produktów i usług z różnych branż i dziedzin życia.

Gala „Laur Eksperta” była świetną okazją do zareklamowania firmy. W uroczystości, w której wzięło udział około 200 osób, firmę PrimeBit Studio reprezentowali: Business Manager Tomasz Gulak, oraz Prezes Spółki Michał Ręczkowicz.

- Bardzo nas cieszy, że nasza gra Freddy znów została wyróżniona – mówi Michał Ręczkowicz. – Jest to kolejny dowód na to, że oprogramowania, które wytwarzamy, są najwyższej jakości, doceniane zarówno globalnie, jak i lokalnie  – komentuje dalej. - To wyjątkowe wyróżnienie pokazuje także, że warto podążać za swoją pasją. – Dodaje na koniec.

Przypominamy, że Freddy Adventure to innowacyjna i niezwykle malownicza, zręcznościowa gra mobilna. Jej bohaterem jest półmechaniczna żaba, której gracz pomaga uciec z laboratorium i przeżyć wiele ciekawych przygód. Projekt powstał w 2012 roku pod marką MobiTouch - pierwszej firmy Michała Ręczkowicza. Nie mogąc rozstać się ze swoim „dzieckiem”, rok po założeniu nowej firmy (2015) Ręczkowicz wykupił grę. Niestety, w wyniku przenoszenia gry na konto developerskie PrimeBit Games, dotychczasowe pobrania (ok. 1 500 000) zostały utracone. Produkcja ta obecnie sprzedawana jest pod szyldem PrimeBit Games.

Jak widać, Freddy wciąż lubi wygrywać. W 2014 roku zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Microsoftu i Unity. Drugie miejsce zajął w konkursie „Twoja firma, twoja szansa na sukces” w roku 2013. W tym samym roku dostał też nominację w plebiscycie Mobile TrendsAwards w kategorii „Mobilna gra roku 2013”. W czerwcu 2016 roku, dzięki właśnie tejże grze, PrimeBit Studio dostało się do ścisłej finałowej siódemki konkursu „ImPuls do biznesu”, organizowanego przez redakcję dziennika „Puls biznesu”. Dziś dopisujemy do tego „Laur Eksperta 2016”, no i – czekamy na więcej!

Tekst: Ever Press

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]