Responsive image Responsive image
historia firmy

News PrimeBit Studio na WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

PrimeBit Studio na WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

18.11.2016

- Na targach były same duże i innowacyjne firmy, szukające rozwiązań dla biznesu. – Relacjonuje Przemysław Szymański, reprezentant firmy PrimeBit Studio na Targach Maszyn i Urządzeń Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016.

Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2016, które miały miejsce w dniach od 7-9 listopada 2016 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy, to najpotężniejszy w Europie Środkowej event, dedykowany branży przemysłowej. W ciągu tych dwóch dni, na niemalże 30 tysiącach m 2 powierzchni, na około 500 stoiskach, przedstawiono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie maszyn m.in. dla branży metalowej, drzewnej, tworzyw sztucznych i gumy, i wielu innych. Targi odwiedziło kilka tysięcy osób.

Oczywiście, nie mogło nas zabraknąć na tak prestiżowej imprezie.

- Mieliśmy przyjemność przedstawić nasze rozwiązania z dziedziny IT na pokaźnym stoisku – opowiada Szymański – zaprezentowaliśmy swoje gry, aplikacje biznesowe, systemy, ale największa popularnością cieszyły się okulary do rozszerzonej rzeczywistości – dodaje.

Dla uczestników tarów PrimeBit przygotowało również strefę gamingową, gdzie – oprócz zasmakowania świata wirtualnej rzeczywistości z googlami Samsung Gear - można było zagrać na Xbox Kinect.

Event stanowił niepowtarzalną okazję do uaktualnienia wiedzy na temat obecnych trendów i innowacyjnych technologii przemysłowych, rozwijających się na całym świecie. Warsaw Industry Week był też świetną szansą na pozyskania nowych kontrahentów oraz klientów, z którymi będziemy tworzyć oryginalne, interdyscyplinarne projekty.

Tekst: Ever Press

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]