Responsive image Responsive image
historia firmy

News PrimeBit wita Kanadę

PrimeBit wita Kanadę

31.05.2016

Firma PrimeBit Studio gościła w Rzeszowie delegację z Kanady.

Misja Gospodarcza Doliny Lotniczej Kanada-Polska odbyła się 24-25 maja 2016 roku. Podczas oficjalnego spotkania firm z sektora lotniczego PrimeBit miał prezentację, ukazującą, że Rzeszów jest świetnym miejscem na inwestowanie, również w innych sektorach rynku. Nasza firma znalazła się w doborowym towarzystwie, wśród takich marek, jak CAE (Kanada), Heli-One, czy OPAL- RT. PrimeBit Studio reprezentował duet, w składzie: Tomasz Gulak (Business Manager) i Kamil Rejman (Creative Department Team Lider).

Pierwszy dzień zakończył się oficjalną kolacją, w której wzięły udział także lokalne władze - Marek Ustrobiński (Zastępca Prezydenta Rzeszowa) oraz Jerzy Cypryś (Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego). Gwoździem wieczoru był pokaz multimedialny Fontanny Rzeszowskiej. Następnego dnia wieczorem biznesową kolację zorganizowała delegacja kanadyjska. W rzeszowskim Starym Browarze spotkali się reprezentanci nie tylko delegacji, ale też firm lokalnych, związanych z Aerospace Rzeszów. Dla naszej firmy było to niesamowicie miłe zakończenie maratonu spotkań międzynarodowych - kilka dni wcześniej PrimeBit brał udział w misji gospodarczej do Irlandii.

 - Jako firma, chcielibyśmy bardzo podziękować Urzędowi Marszałkowskiemu za zaproszenie do obydwu misji. - Podusmowuje Tomasz Gulak. - Jesteśmy bardzo otwarci na branie udziału w takich wydarzeniach. - Mówi dalej - Wiemy, że w ten sposób budujemy zaufanie do naszej marki PrimeBit Studio nie tylko na rynku lokalnym, ale również ogólnoświatowym. Dziękujemy również Klastrowi IT, wszystkim delegatom z którymi mieliśmy możliwość dzielić się doświadczeniami oraz się od nich uczyć, a także wszystkim osobom, zaangażowanym w poszczególne wydarzenia. - Dodaje.

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]