Responsive image Responsive image
historia firmy

News Przed nami cała noc pisania kodu!

Przed nami cała noc pisania kodu!

11.05.2017

PrimeBite Studio organizatorem największej na Podkarpaciu imprezy związanej z programowaniem! Największe wydarzenie programistyczne w Polsce wschodniej już w dniach 19 i 20 maja w Rzeszowie!

 

„Hackathon Rzeszów” to coroczny, ogólnopolski, bezpłatny maraton programistyczny, gromadzący nawet do 300 osób! Polega on na tym, że drużyny pracują przez 24 godziny bez przerwy, po to, aby stworzyć prototyp projektu, który mógłby zaistnieć jako StartUp! Tegoroczna, już trzecia, edycja Hackathonu, organizowana jest przez naszą firmę PrimeBit Studio, z pomocą naszej drugiej spółki PrimeBit Games oraz rzeszowskiej firmy Cervi Robotics. Całodobowe zawody odbędą się w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce k. Rzeszowa.

Czy warto wziąć udział w całonocnym programowaniu? Zdecydowanie!

Taka impreza, to nie tylko świetny sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności programistycznych, ale także okazja do poznania ludzi, którzy mają podobną do naszej zajawkę! Możemy się wspólnie wymieniać poglądami, wykazać kreatywnością i inspirować. To też możliwość, aby sprawdzić się w pracy pod presją czasu i konkurencji. Nie musimy dodawać, że jest to też wyborna zabawa i szansa na wygranie pieniędzy - pula nagród to aż 15 000 zł!

Każdy zespół może tworzyć od 1 do 4 osób. Nie jest wymagane doświadczenie w programowaniu, wystarczą podstawowe umiejętności. Nad drużynami czuwać będą trenerzy z Microsoft Polska oraz doświadczeni pracownicy wielu firm IT. Hackathon jest darmowy dla wszystkich, jedynym warunkiem jest posiadanie własnego sprzętu.

"Hackathon Rzeszów" wspiera pomysłowość i pomaga w wytworzeniu ciekawych projektów dla miasta i jego mieszkańców. W tym roku przygotowana została specjalna kategoria o nazwie Smart City, w ramach której uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość stworzenia ciekawych rozwiązań dla mieszkańców Rzeszowa i całego województwa. Poza tą kategorią są do wyboru jeszcze trzy – Games, Business Apps oraz Najbardziej Innowacyjny Pomysł.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja - na stronie http://www.hackrz.pl.

 

Głównym Partnerem eventu jest właśnie Aeropolis oraz firma Microsoft Polska, zaś Patronaty objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego i Prezydent Miasta Rzeszowa.

 

 

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]