Responsive image Responsive image
historia firmy

News PrimeBit Studio na VI Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

PrimeBit Studio na VI Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

28.11.2016

Podczas dwudniowego kongresu, który miał miejsce w dniach 17 i 18 listopada 2016 roku, w części wystawienniczej mogliście znaleźć nasze stoisko.

Głównym produktem, z którym zapoznawaliśmy uczestników kongresu, było oprogramowanie Prime Manager. Jest to system, stworzony do efektywnego ewidencjonowania godzin pracy, oraz do innych zadań, usprawniających zarządzanie organizacją. Oprócz tego, odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z kompleksową ofertą naszej firmy, a także „pooglądać” wirtualny teatr, poprzez okulary do technologii VR (virtual reality). Nasze stanowisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość zaprezentowania się podczas tak prestiżowego wydarzenia, jakim jest Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach – komentuje Ewa Gyurkovich, reprezentantka firmy PrimeBit Studio. - Jestem pod wrażeniem poziomu merytorycznego konferencji, jak i samej organizacji. – Dodaje.

Kongres, przeznaczony dla samorządowców, instytucji oraz przedsiębiorstw współpracujących z samorządami zakresie promocji, odbywa się co roku. Tematem przewodnim szóstej już edycji były badania marketingowe i ich wykorzystanie w rozwoju i promocji samorządów. W konferencji wzięło udział prawie 200 osób.  Podczas eventu przyznano także nagrody „Cyfrowy Samorząd 2016”.

Organizatorem konferencji jest firma Exacto Sp. z o.o. Partnerami strategicznymi Kongresu są Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa i Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Tekst: Ever Press

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]