Responsive image Responsive image
historia firmy

News Wspieramy startup na Wolves Summit 2016

Wspieramy startup na Wolves Summit 2016

18.11.2016

W dniach 24-27 października 2016, w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki miało miejsce wielkie, biznesowe wydarzenie Wolves Summit 2016. Na konferencji swój produkt – EventLista - prezentowała firma Ever Press, której jednym z współwłaścicieli jest PrimeBit Studio.

Była to już czwarta edycja Wolves Summit, uznawanego za jedno z największych współcześnie eventów networkingowych o randze międzynarodowej. Wśród uczestników konferencji można spotkać inwestorów, managerów wyższego szczebla, znane marki i korporacje, obiecujące startupy z całego świata, oraz krajowych przedsiębiorców i naukowców, zajmujących się projektami R&D. W ciągu czterech dni miały miejsce liczne prelekcje, wielki konkurs dla startapów, ale przede wszystkim – biznesowe „speed dates”, dzięki którym można było nawiązać potrzebne kontakty z firmami z całego globu.

Pierwszego dnia konferencji firma Ever Press miała swój 3-minutowy „pitch” w języku angielskim, dotyczący eventowej aplikacji mobilnej EventLista (przeczytaj nasz artykuł o tym projekcie). Zespołowi towarzyszyli reprezentanci PrimeBit Studio – Busniess Manager Tomasz Gulak, oraz Prezes Michał Ręczkowicz. Przez następne dwa dni skorzystali oni także z możliwości umawiania się na 15-minutowe spotkania biznesowe z międzynarodowymi firmami i korporacjami, w ramach „speed dates”.

- Podczas całej konferencji udało nam się odbyć około 30 rozmów. – Opowiada Tomasz Gulak. – Dzięki temu nawiązaliśmy bardzo cenne kontakty. To niesamowite, ile świetnych rzeczy można zdziałać razem z innymi przedsiębiorcami, nawet, jeśli wywodzą się z innych branż czy pochodzą z odległych zakątków świata. – Dodaje.

Mamy nadzieję, że nowe kontakty zaowocują kolejnymi, innowacyjnymi projektami!

Tekst: Ever Press

<< back

Podziel się wpisem:

bg

Are you interested?

Write to us [email protected]