Responsive image Responsive image

PrimeBit News

PrimeBit News to aplikacja dzięki której klienci, inwestorzy, partnerzy, pracownicy oraz fani marki mają dostęp do najświeższych informacji z życia firmy. Aplikacja generuje je z mediów społecznościowych/ social media, jak i stron internetowych, na których się ukazują. PrimeBit News zawiera również specjalną ofertę dla posiadaczy konta VIP, które jest dostępne dla naszych inwestorów, klientów i pracowników. Różnego rodzaju zniżki lokalnych partnerów z pewnością zainteresują użytkowników do stałego korzystania z aplikacji.


screen PrimeBitNews on Phones


Dlaczego warto zamówić u nas to rozwiązanie?

PrimeBit News to aplikacja dedykowana firmom giełdowym, oraz tym które cenią sobie zachowanie /nawiązanie dobrych relacji z klientami i inwestorami.

screen PrimeBitNews page search
screen PrimeBit News on iPhone page career

Główne korzyści:

  • Inwestorzy mają dostęp do wszystkich informacji pojawiających się na temat spółki wraz z kursem akcji (jeśli spółka jest notowana).
  • Klienci pozostają na bieżąco z poczynaniami firmy, mają też możliwość udostępnienia w aplikacji swojego produktu. Działa to jako rekomendacja, ale również jako reklama wśród użytkowników aplikacji.
  • Pracownicy mają dostęp do strefy VIP, w której odbierają zniżki u lokalnych partnerów. Dostęp może być również przydzielony klientom bądź inwestorom.
  • Aplikacja zawiera również dane kontaktowe, posiadane produkty, oferty pracy oraz inspirujące wpisy z bloga.

Nie czekaj, zgłoś się do nas!

Zapraszamy do kontaktu na:biuro@primebitstudio.com.Dostosujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb! Pomożemy Ci na każdym etapie naszej współpracy!

screen PrimeBit News