Responsive image Responsive image
historia firmy
historia firmy
historia firmy
historia firmy
historia firmy
historia firmy
historia firmy
historia firmy

Historia firmy


2015

  • Należymy do Klastra IT, a także do Podkarpackiej Rady Innowacyjności. Prime Bit studio bierze aktywny udział w konferencjach i eventach biznesowych, zarówno w kraju jak i za granicą, często w postaci partnera, patrona lub sponsora.

2014

  • Działalność PrimeBit Studio ma charakter globalny. Naszymi klientami oraz kontrahentami są m.in. firmy z Austrii, Australii, Anglii, Niemiec, Francji, Ukrainy, itd. Oprócz współpracy międzynarodowej, prężnie działamy na rynku ogólnopolskim, regionalnym oraz lokalnym, dostarczając miastom i miejscowym firmom rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb.
  • Prime Bit Studio powstało w 2014 roku. Założycielem i Prezesem firmy jest Michał Ręczkowicz. Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, firma ma status międzynarodowy i ogromną liczbę klientów.

2013

  • Michał Ręczkowicz - dwukrotny finalista prestiżowego konkursu Imagine Cup Poland, zwycięzca konkursu Impreza Napędzana Kodem, finalista i laureat Isobar Create Warsaw. Lider zwycięskiego zespołu hackatonu NOC ŻYWYCH DEWELOPERÓW 2013. Były redaktor portalu CodeGuru. Założyciel Rzeszowskiej grupy .NET WSIiZ. Uczestnik prestiżowego programu Microsoft Student Partner. Lider teamów, które otrzymały liczne certyfikaty za turnieje i szkolenia. Dwukrotny laureat nagrody Student Roku oraz laureat Studenckiego Nobla.
  • Michał Ręczkowicz, były Prezes firmy MobiTouch Sp. z o.o. (2013-2014, za jego kadencji firma m.in. wygrała w międzynarodowym konkursie Microsoftu i Unity, zajęła też drugie miejsce w konkursie „Twoja firma, twoja szansa na sukces” organizowanym przez Microsoft).

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com