Responsive image Responsive image
historia firmy

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Zespół grafików posiada wszechstronne umiejętności, orientację w różnych dziedzinach twórczości wizualnej. Naszą pasją jest twórczość przenikająca się w wykonanych projektach dla klientów oraz w autorskich projektach firmy.

Usługi

Specjalizujemy się w projektowaniu UI/UX – tworzymy najbardziej optymalny model zachowania pomiędzy użytkownikiem a aplikacją. Interface jest miejscem spotkania użytkownika aplikacji z aplikacją. Bardzo istotna jest intuicyjność tworzonego projektu w wyświetlaniu informacji, przekazanie ich w jak najprostszy sposób bez udziwnień i zbędnych dodatków. Całościowy interfejs czy to aplikacji webowych, desktopowych czy to mobilnych, nie powinien być przeładowany dużą ilością przycisków bannerów lub wyskakujących okienek.

Tworzymy zaawansowane technicznie filmy animowane zarówno w 2d jak i 3d. Nasze produkcje opierają się na trójwymiarowej, animowanej scenerii, związanej z produktem bądź usługą. Na potrzeby projektu przygotowujemy scenariusz prezentacji czyli tzw. Storyboard.

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu animacji komputerowej do gier zarówno 2d jak i 3d. Działamy kompleksowo zaczynając pracę od tworzenia lub analizy tzw. scenariusza, oferujemy konsultacje i doradztwo. Tworzymy mechanikę postaci i obiektów, projektujemy świat, animacje z efektami specjalnymi.

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com