Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Freddy skoczy po kolejną nagrodę?

Freddy skoczy po kolejną nagrodę?

31.05.2016

Frima PrimeBit Studio znalazła się pośród dwunastu najlepszych firm w Polsce, zakwalifikowanych do finału prestiżowego konkursu "ImPuls do biznesu", organizowanego przez Puls Biznesu.

 

23 maja 2016 roku Tomasz Gulak (Business Manager) oraz Michał Ręczkowicz (General Director) dumnie reprezentowali PrimeBit, podczas prezentacji flagowego produktu firmy – gry mobilnej Freddy. Prezentacja ta miała miejsce w Warszawie i była wstępem do finałowej rozgrywki w ramach drugiej już edycji konkursu "ImPuls do binesu".

- Michał zrobił ogromne wrażenie na przedstawicielach komisji, w skład której wchodzili przedsiębiorcy, prawnicy i inwestorzy – relacjonuje Tomek. - Dał z siebie wszystko, mówiąc konkretnie, ale też z pasją i prosto z serca – dodaje.

- Sama obecność w tym elitarnym gronie jest już dużym wyróżnieniem – przyznaje Michał - ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego walczymy o pierwsze miejsce.

Konkurs "ImPuls do binzesu" skierowany jest do mikro, małych i średnich firm z dowolnej branży, których działalność albo produkty/usługi charakteryzują się innowacyjnością. Główną nagrodą jest kwota 100 000 zł. Dodatkowo, autorzy pomysłu, który zajmie pierwsze miejsce, będą mogli porozmawiać z inwestorem, gotowym dofinansować projekt kwotą 1 000 000 zł.

PrimeBit Studio postawił na projekt gry Freddy (Adventure). Jest to innowacyjna i niezwykle malownicza, zręcznościowa gra mobilna. Jej bohaterem jest półmechaniczna żaba, której gracz pomaga uciec z laboratorium i przeżyć wiele ciekawych przygód.

Projekt powstał w 2012 roku pod marką MobiTouch - pierwszej firmy Michała Ręczkowicza. Nie mogąc rozstać się ze swoim „dzieckiem”, rok po założeniu nowej firmy (2015) Ręczkowicz wykupuje grę, która obecnie sprzedawana jest pod szyldem PrimeBit Games…

Freddy lubi wygrywać. W 2014 roku zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Microsoftu i Unity. Drugie miejsce zajął w konkursie „Twoja firma, twoja szansa na sukces” w roku 2013. W tym samym roku dostał też nominację w plebiscycie Mobile TrendsAwards w kategorii „Mobilna gra roku 2013”.

Na wyniki konkursu "ImPuls do biznesu" trzeba czekać do oficjalnej gali, która odbędzie się już 2 czerwca 2016, również w stolicy. Czy Freddy'emu uda sie skoczyć po kolejną nagrodę...? Trzymamy kciuki!

 

Tekst: Ever Press

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]