Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Freddy w Azji

Freddy w Azji

25.04.2019

Mamy niesamowitą przyjemność poinformować, iż w dniu 11 marca została podpisana umowa wydawnicza z Martian Interactive Entertainment Ltd  z Prime Bit Games S.A. na dystrybucję naszej gry Freddy Adventure na rynek Chiński. Jest to ogromny sukces i przełom dla zespołu naszej spółki.

„Martian Interactive Entertainment zostało założone w 2013 roku - to chiński producent i wydawca gier na platformy mobilne. Wewnętrzne studio projektowe spółki posiada bogate portfolio własnych produkcji, które znalazły się w top listach sklepu Apple oraz najważniejszych sklepach na Androida. Współpraca z PrimeBit Games zakłada wydanie w Chinach gier polskiego producenta na platformy mobilne i PC, podano również.

"Chiny są obecnie największym rynkiem gamingowym na świecie. Według raportu NewZoo jego wartość szacowana jest na ponad 34 mld USD. Największą popularnością cieszy się segment gier mobilnych, gdzie liczba graczy wynosi 459 mln, czyli tyle ile w Stanach Zjednoczonych i Japonii razem. Chiński rynek gier mobilnych przynosi ok. 25% światowych przychodów z tego segmentu" - przypomniano.””

Szczegóły:  pl.investing.com

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com