Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności IT Manager

IT Manager

15.11.2018

IT Manager – to platforma do zarządzania i outsourcingu pracowników pomiędzy zaufanymi i zweryfikowanymi firmami. 

IT Manager

Zdarzyło Ci się, że miałeś więcej projektów, niż ludzi do ich realizacji? Czy miałeś kiedyś sytuację, że skończyłeś przedwcześnie projekt i Twoi programiści nie mieli zleceń? Może wręcz przeciwnie – miałeś dużo projektów, a za mało odpowiednich programistów, żeby je zrealizować?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „Tak”, to stworzyliśmy idealne rozwiązanie, żeby zoptymalizować Twoje wydatki i zwiększyć przychody.

IT Manager jest to platforma do zarządzania i wynajmu pracowników pomiędzy zaufanymi i zweryfikowanymi firmami. W szybki sposób możesz znaleźć odpowiedniego pracownika, o ściśle określonych umiejętnościach, potrzebnych do konkretnego projektu. Dostępność danego programisty jest również widoczna. Program jest łatwy i intuicyjny w użytkowaniu, a jednocześnie bardzo funkcjonalny. Rozliczenia za korzystanie z systemu są przejrzyste i abonamentowe.

Stworzyliśmy go z myślą o firmach, które już outsourcingują swoją kadrę lub dopiero chcą to zrobić. W kilku krokach możesz dodać swoich pracowników do systemu, dzięki czemu umożliwisz firmom zainteresowanym znalezienie ich oraz skorzystanie z krótko lub długoterminowego wypożyczenia. W ten sposób, żaden przestój w projektach nie będzie dla Ciebie odczuwalny. To samo działa też w drugą stronę. Będziesz mógł znaleźć odpowiednie osoby do Twojego projektu, bez konieczności zatrudniania ich na stale.

IT Manager to projekt, który idealnie odpowiada na potrzeby dzisiejszego rynku IT oraz branży gier wideo. IT Manager jest produktem abonamentowym, użytkowanie i sposób rozliczenia jest prosty i przejrzysty. Aby otrzymać dostęp do usługi należy przejść weryfikację oraz podpisać umowę licencyjną opartą o model abonamentowy.

Prace nad usługą trwają i będą regularnie aktualizowane.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:  office@primebitstudio.com

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com