Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności ITAD 2015/2016 już wkrótce!

ITAD 2015/2016 już wkrótce!

12.04.2016

Kolejna edycja Konferencji IT Academic Day odbędzie się już 21 kwietnia 2016 roku, w godzinach 9-18, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. Współorganizatorem tegorocznej odsłony jest PrimeBit Studio.

IT Academic Day należy do ogólnopolskiej serii bezpłatnych konferencji informatycznych, odbywających się corocznie w największych miastach Polski. W stolicy Podkarpacia konferencja ta odbywać się będzie po raz piąty i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ze względu na ogromny sukces wydarzenia w poprzednich latach, to właśnie rzeszowski ITAD zamknie edycję 2015/2016 wszystkich krajowych konferencji IT Academic Day.

Celem akademickiego dnia IT jest szerzenie praktycznej wiedzy w zakresie najnowszych i najciekawszych trendów w dziedzinie informatyki, biznesu oraz strat-up’ów.

W tym roku dla uczestników konferencji dostępne będą:

- Sala główna, gdzie odbędą się ciekawe wykłady, konkursy, a także ceremonie rozpoczęcia i zakończenia eventu

- Strefa testów, w której lokalne start-up’y oraz zaproszone firmy będą mogły pokazać własne oprogramowania.

- Stoiska partnerów konferencji

- Strefa Chillout z konsolami Xbox i Oculus Rift.

W ubiegłym roku na rzeszowskiej konferencji ITAD pojawiło się około 400 osób, zarówno z Rzeszowa, jak i Lublina czy Krakowa. W tym roku szacujemy około 500 uczestników wydarzenia. Ponadto, tegoroczna konferencja została objęta Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Warto wspomnieć, że planowana jest również relacja w czołowych mediach regionalnych.

Rejstracja oraz agenda konferencji: https://itad.wsiz.pl/

Organizatorami tegorocznej konferencji są: Koło Naukowe Nowych Technologii Programistycznych WSIiZ, w którym bierze aktywny udział ponad 200 studentów kierunków informatycznych, firma PrimeBit Studio Sp. z o. o., tworząca znane na całym świecie gry oraz firma Cervi Robotics Sp. z o. o., specjalizująca się w robotyce i obliczeniach w chmurze.

 

Patronat medialny objęli:

TVP3 RZESZÓW

Portal BiznesiStyl

Błękitna.tv

Nowiny24

Nowiny Gazeta Codzienna

MójRzeszów

RadioVia

KLASTERit

SWIPER

EventLista

INUP

Młodzi.Rzeszów

TV.Łańcut

Gry z Podkarpacia

Wyjdź przed Szereg

Business Centre Club

 

Zapowiedzi w mediach:

biznesistyl.pl

gospodarkapodkarpacka.pl

tvlancut.com

mojrzeszow.pl

blekitna.tv

 

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]