Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców

Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców

04.12.2015

Firma PrimeBit Studio Sp. z o.o., we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zorganizowała Konferencję „Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców po nowej perspektywie 2014 - 2020 możliwości rozwoju firmy”.
 
Konferencja odbyła się w dniu 17 listopada 2015 r. w Rzeszowie, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkanie to było adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego - tj. do firm produkcyjnych, firm z branży transportowej, logistycznej, budowlanej oraz hotelarskiej - zainteresowanych możliwościami pozyskania wsparcia w rozwoju innowacyjności i konkurencyjności na rynku. Jednym z prelegentów był Prezes PrimeBit Studio Michał Ręczkowicz:
- Podczas dwóch wystąpień opowiedziałem uczestnikom konferencji o naszym doświadczeniu, jako firmy, w kwestii optymalizacji kosztów i poprawienia swojej sytuacji na rynku - relacjonuje Michał Ręczkowicz. - Skupiłem się głównie na nowoczesnych narzędziach IT, takich jak specjalistyczna ewidencja czasu czy oprogramowania, wykorzystujące wirtualną rzeczywistość - dodaje.
 
Po prelekcjach uczestnicy mieli okazję wziąć udział w sesji networkingowej, co z pewnością pozwoliło na nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów biznesowych.
 
 
 
 
 
 
 
 

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]