Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności PrimeBit na Festiwalu Motoryzacyjnym

PrimeBit na Festiwalu Motoryzacyjnym

15.11.2016

W tym roku firma PrimeBit Studio miała przyjemność zaprezentować się podczas Festiwalu Motoryzacyjnego Rzeszów 2K16, który odbył się w 18 września, w okolicy Mostu Zamkowego, oczywiście – w stolicy Podkarpacia.

Na „primebitowym” stoisku uczestnicy mogli zapoznać się z marką, ale przede wszystkim zrobić sobie przerwę, grając w gry, promowane pod szyldem PrimeBit Games. Jedną z nich jest „wyścigówka” Goblin Racer, którą już dziś można znaleźć w sklepie Google Play.

 

(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.primebitstudio.goblinracer)

- Mimo deszczowej aury, rozdaliśmy setki ulotek – komentuje Przemysław Szymański, członek zespołu PrimeBit - przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów na temat naszych produktów i inicjatyw. Nasze stoisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem – dodaje.

To była już trzecia edycja imprezy Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów, organizowanej przez Tor wyścigowy w Rzeszowie. Celem całej inicjatywy jest  budowanie społeczności miłośników motoryzacji z całego kraju i nie tylko. W tym roku, podczas całodniowego eventu, odbyły się między innymi zawody driftingowe klasy PRO oraz Challange, pokazy stuntu motocyklowego, RC drift i off road. W strefie wystawowej znalazły się samochody zabytkowe, luksusowe, sportowe i tuningowe, które wzięły udział w licznych konkurencjach. Nie zabrakło też konkursów i atrakcji dla odwiedzających, a także ciekawych stoisk, które stanowiły świetne dopełnienie dnia „rejsingowych” emocji.

 

Tekst: Ever Press

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]