Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Przed nami cała noc pisania kodu!

Przed nami cała noc pisania kodu!

11.05.2017

PrimeBit Studio organizatorem największej na Podkarpaciu imprezy związanej z programowaniem! Najpopularniejsze wydarzenie programistyczne w Polsce wschodniej już w dniach 19 i 20 maja 2017 r. w Rzeszowie!

 

„Hackathon Rzeszów” to coroczny, ogólnopolski, bezpłatny maraton programistyczny, gromadzący nawet do 300 osób! Polega on na tym, że drużyny pracują przez 24 godziny bez przerwy, po to, aby stworzyć prototyp projektu, który mógłby zaistnieć jako StartUp! Tegoroczna, już trzecia, edycja Hackathonu, organizowana jest przez naszą firmę PrimeBit Studio, z pomocą naszej drugiej spółki PrimeBit Games oraz rzeszowskiej firmy Cervi Robotics. Całodobowe zawody odbędą się w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce k. Rzeszowa.

 

Czy warto wziąć udział w całonocnym programowaniu? Zdecydowanie!

Taka impreza, to nie tylko świetny sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności programistycznych, ale także okazja do poznania ludzi, którzy mają podobną do naszej zajawkę! Możemy się wspólnie wymieniać poglądami, wykazać kreatywnością i inspirować. To też możliwość, aby sprawdzić się w pracy pod presją czasu i konkurencji. Nie musimy dodawać, że jest to też wyborna zabawa i szansa na wygranie cennych nagród o łącznej wartości 15 000 zł!

Każdy zespół może tworzyć od 1 do 4 osób. Nie jest wymagane doświadczenie w programowaniu, wystarczą podstawowe umiejętności. Nad drużynami czuwać będą trenerzy z Microsoft Polska oraz doświadczeni pracownicy wielu firm IT. Hackathon jest darmowy dla wszystkich, jedynym warunkiem jest posiadanie własnego sprzętu.

 

Co będziemy programować?

"Hackathon Rzeszów" wspiera pomysłowość i pomaga w wytworzeniu ciekawych projektów dla miasta i jego mieszkańców. W tym roku przygotowana została specjalna kategoria o nazwie Smart City, w ramach której uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość stworzenia ciekawych rozwiązań dla mieszkańców Rzeszowa i całego województwa. Poza tą kategorią są do wyboru jeszcze trzy – Games, Business Apps.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja - na stronie hackathon-rzeszow.evenea.pl

 

Głównym Partnerem eventu jest Aeropolis , Złotym partnerem i partnerem merytorycznym jest firma Microsoft Polska, zaś Patronaty objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego i Prezydent Miasta Rzeszowa.

 

 

Tekst: Kamila Kania

Redakcja: EverPress

 

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com