Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Udział w invest cuffs

Udział w invest cuffs

25.04.2019

W dniu 23 marca odbył się w Krakowie największy Kongres Inwestycyjny w Europie Invest Cuffs, nasz Prezes Primie Bit Games S.A. Michał Ręczkowicz był jednym z głównych ekspertów debaty. Mówił m.in. o szybkim rozwoju rynku blockchain w grach i sukcesie Freddiegio w Azji.

„W panelu dyskusyjnym wzięli udział również udział m.in. szefowie trzech firm gamingowych z NewConnect – The Farm 51, Bloober Team i Prime Bit Games. Mówili oni m.in. o tym, nad jakimi produkcjami pracują ich spółki. I tak The Farm51 dalej rozwija swoją flagową produkcję, „World War 3". Chodzi między innymi o wprowadzenie gry na inne rynki oraz platformy. Spółka pracuje również nad nową grą – „Chernobylite", a więcej szczegółów na jej temat można się spodziewać w poniedziałek na profilach społecznościowych studia.

Uczestnicy debaty wskazywali, że branża gamingowa mocno w ostatnim czasie ewoluowała. – To nie jest tak, że wszystkie spółki w Polsce chcą być takie jak CD Projekt. Staramy się być królem własnej niszy. Pieniądz przestał być walutą, o którą walczymy. Cena gry nie ma już tak kluczowego znaczenia jak było to trzy, cztery lata temu, teraz walczymy o czas – jak długo gracz spędza w grze – mówił Piotr Babieno, prezes Bloober Team, dodając, że spodziewa się w najbliższym czasie kilku przejęć wśród polskich game developerów.”

Szczegóły:  parkiet.com

Biorąc pod uwagę powyższe informacje nie ma wątpliwości o trafności inwestowania w firmy Gamingowe.

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas [email protected]