Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Umowa z Acram

Umowa z Acram

09.05.2019

W dniu 25 lutego 2019 r.  Prime Bit Games S.A. podpisało umowę ze studiem  Acram na porting gier, W ramach współpracy producent zajmie się portingiem dwóch już wydanych gier oraz kolejnej, jeszcze nie ogłoszonej. Po realizacji tych projektów partnerzy przewidują długoterminową współpracę. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu spółki.

„Widzimy ogromny potencjał w platformie Nintendo Switch, w styczniu wydaliśmy na nią nasz największy tytuł, Magic Nations - jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzedaży jaką osiągnęliśmy. Japońskie konsole podbiły serca graczy jednak liczba produkcji dostępnych w sklepie jest jeszcze niewystraczająca, chcemy uzupełniać tę lukę. Posiadamy zespół specjalizujący się w portowaniu gier na tę platformę, dlatego zdecydowaliśmy by rozwijać ten obszar w naszym studiu i świadczyć usługi również dla innych producentów. – mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games

 

Spółka Acram została założona w 2005 roku, a od 2014 prowadzi działalność pod marką Acram Digital. Jest ekspertem w przenoszeniu gier planszowych do świata cyfrowego, dotychczas wydane tytuły dostępne są na PC, konsole oraz platformy mobilne. Do tej pory Acram zrealizował trzy projekty, Istanbul: Digital Edition, Eight-Minute Empire I Steam: Rails to Riches. W planach ma kolejne produkcje, również własne.

- Podobnie jak większość studiów gamingowych, upatrujemy w platformie Nintendo Switch duże możliwości. Liczymy, że dzięki wydaniu swoich tytułów na konsole zdobędziemy większe grono fanów gier, w których się specjalizujemy i zwiększymy ich sprzedaż. Cieszymy się z nawiązania współpracy z doświadczonym partnerem, chcielibyśmy utrzymać długoterminową relację z PrimeBit Games i realizować wspólnie nasze kolejne projekty. – komentuje Grzegorz Kubas, prezes Acram”

Szczegóły: https://strefainwestorow.pl

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com