Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Ustalenie wartości szacunkowej zamówienia nr RFI-01-11-2017 PrimeBit Studio Sp. z o.o.

Ustalenie wartości szacunkowej zamówienia nr RFI-01-11-2017 PrimeBit Studio Sp. z o.o.

22.11.2017

Szanowni Państwo,

W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia projektu unijnego pt.: „Automatyzacja mikrotargetowania na podstawie danych zebranych przez algorytmy uczące się”, firma PrimeBit Studio Sp. z o.o. zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie informacji dotyczących możliwości realizacji oraz szacunkowych kosztów projektu polegającego na stworzeniu oprogramowania opartego na module sztucznej inteligencji służącego do zwiększenia zainteresowania użytkowników aplikacji i gier mobilnych poprzez automatyzację mikrotargetowania.

 

Wyżej wymienione szacowanie jest związane z planowaną realizacją przez PrimeBit Studio Sp. z o.o. projektu, w ramach Działania 2.3 “Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw” Poddziałania 2.3.2 “Bony na innowacje dla MŚP”  w ramach II Osi Priorytetowej “Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

 

Szacowanie należy złożyć do końca dnia 29.11.2017 r. w formie:

  • pisemnej, tj. wydrukowe, opieczętowane i podpisane, osobiście w siedzibie firmy, kurierem lub listem poleconym na adres siedziby:
    PrimeBit Studio Sp. z o.o.
    ul. Juliusza Słowackiego 24/1107, 35-060 Rzeszów.
  • mailowo na adres biuro@primebitstudio.com

 

Szczegółowych informacji odnośnie przedmiotu zapytania udziela:
Marek Brusik, tel. +48 17 283 18 70 e-mail: mbrusik@primebitstudio.com

 

Z poważaniem,
PrimeBit Studio Sp. z o.o.

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. szacunkowych kosztów realizacji projektu polegającego na stworzeniu oprogramowania opartego na module sztucznej inteligencji służącego do zwiększenia zainteresowania użytkowników aplikacji i gier mobilnych poprzez automatyzację mikrotargetowania.

 

Załączniki do pobrania:

https://we.tl/7hlSG249dx

 

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com