Responsive image Responsive image
historia firmy

Aktualności Zgromadzimy 250 programistów w jednym miejscu!

Zgromadzimy 250 programistów w jednym miejscu!

25.05.2017

Już 27 maja  2017 w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce odbędzie się konferencja, w całości poświęcona „Software Craftsmanship”, czyli kunsztowi programowania.

 

Dlaczego RZEmiosło.IT?

Bycie programistą wiąże się z ciągłą nauką i pogłębianiem wiedzy. Trzeba być na bieżąco ze wszystkimi technologicznymi nowinkami, dlatego konieczne jest inwestowanie we własne umiejętności – ciągle aktualny warsztat. Wydarzenie jest ukłonem w stronę lokalnych programistów, którzy chcą podwyższyć swoje kompetencje w zakresie nowych technologii i wymienić się doświadczeniem. Będzie również sporo miejsca do networkingu.

 

Uczymy się od najlepszych!

Prelegentami na konferencji będą znani i cenieni specjaliści z branży IT. Wystąpią m.in.: Sławomir Sobótka – trener, ekspert i konsultant w firmie IT Solutions, specjalizujący się w technologiach Java EE, opowie o problemach, z jakimi spotykają się programiści Domain Driven Design. Jakub Gutkowski – bloger i twórca devWarsztatów dla wszystkich, którzy chcą uczyć się rzemiosła programistycznego, podzieli się refleksjami na temat języka Elixir, rozumianego oczami programisty JavaScript i #C. Jarosław Pałka to człowiek orkiestra - architekt, bloger, trener, manager, administrator baz danych, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na konferencji opowie o harmonii, a często i jej braku w systemach i będzie starał się przekonać, że „architekt, to stan umysłu”. Lider warszawskiej grupy .NET, trener, bloger i mówca – Szymon Kulec, pokaże jak możemy zbudować od zera fundamenty, na których programista bazuje, ucząc się różnych technologii. Wystąpią również: Piotr Stapp – bloger i inżynier w branży IT, z ponad 10-letnim doświadczeniem, Hubert Zub – architekt i programista technologii front-endowych i około-webowych, Marcin Bartoszuk – konsultant IT, z technologiami Microsoft związany od 2005 roku oraz Namysław Jerzy Szymaniuk, który do niedawna był programistą Java EE, od niedawna przebranżowił się i zajmuje się pisaniem cross-platformowych aplikacji mobilnych.

 

Programiści dla programistów!

Organizatorami konferencji są praktycy – programiści, którzy na co dzień pracują w rzeszowskich firmach IT oraz są członkami grup programistycznych – rg-dev oraz RRUG (Rzeszów Ruby User Group), a także nasza firma – PrimeBit Studio. Spotkanie rozpocznie się rejestracją uczestników, o godzinie 8:00, a następnie odbędą się prelekcje. Zakończenie planowane jest na godzinę 17:30.

Partnerami wydarzenia były prestiżowe firmy IT - Fabrity, która zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych, Ailleron, budująca innowacyjne rozwiązania technologiczne dla bankowości, finansów, telekomunikacji, czy hotelarstwa, PGS Software, rzeszowska firma, tworząca oprogramowania, Bottega IT Solutions, a także Microsoft Polska. Warto zaznaczyć, że firma Ailleron zorganizuje konkurs dla uczestników konferencji, a wszystkie szczegóły będą dostępne na ich stoisku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Patronat Honorowy objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszów, Tadeusz Ferenc.

 

Tekst: Kamila Kania

Red.: Ever Press

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< powrót

Podziel się wpisem:

bg

Zainteresowany?

Napisz do nas office@primebitstudio.com